ÚčetÚčet
DOG ESSENTIAL
8. marca 2018

Ako sme vznikli ?

Myšlienkou ako pomôcť psíkom v útulkoch a útulkom samotným sme mali v hlave už dlhší čas. Hľadali sme spôsob ako to urobiť tak, aby bolo všetko ,,košér,,.

Naša kamarátka Veronika, nám podstúpila svoju značku SPÍM SO PSOM, ktorej sa nemala čas venovať a bolo jej ľúto, aby táto značka zanikla.

Preto sme dostali nápad. Vytvoriť jedinečný e-shop so skvelými produktami, ktoré môžete kúpiť iba u nás, pre seba a Vašich havkáčov, a zároveň pomôcť útulkom ktoré do toho išli s nami.

Vy sami budete rozhodovať ktorému útulku, pošlete peniažky z predaja produktov. K dispozícii sú útulky od západu po východ. Náš e-shop ich bude vyplácať raz mesačne sumou ktorú im z nákupu venujete.

V praxi to bude vyzerať asi tak, že v cene napríklad trička už je zahrnutý príspevok pre útulok, ktorému budete chcieť peniažky poslať.

Okrem toho si u ás budete môcť nechať vytvoriť tričko s Vaším miláčikom. Stačí jednoducho uploadnuť fotku.

Náš e-shop ponúka zdravé Mlsky, ktoré sú konečne dostupné havkáčom na celom Slovensku.

Na Toto projekte sme spoločnými silami pracovali takmer pol roka a veríme, že prinesieme útulkom a opusteným havkáčom aspoň nejakú pomoc.

Chceme totižto združiť všetkých ľudí ktorím nie je osud bezbúdovcov ľahostajný.

Úzko spolupracujeme aj so zvieracím ombudsmanom a s organizáciou Nájdite sa.

Naším poslaním bude prinášať radosť havkáčom a samozrejme aj Vám, našimi produktami a útulkáčom finančnou pomocou ktorú vedia pretaviť do toho čo psíky budú najviac potrebovať.

 

Ďakujeme. Sme e-shop ktorý pomáha

Komentáre

komentáre

Privacy Preference Center