ÚčetÚčet
MLSKY
8. marca 2018
Ako sme vznikli ?
8. marca 2018

DOG ESSENTIAL

Prinášame Vám úplne novú značku na trhu. Dog Essential sú fantastické prípravky vyrobené so 100% prírodných produktov, bez chémie a vyrábané ručne. sada repelentov vo viacerých vôňach, napríklad repelenty protii hmyzu a hlavne najväčším nepriateľom psa a človeka, kliešťom či blchám. Dostupné sú v troch vôňach, cedrové drevo, rozmarín a ružové drievko so sladšou kvetinovou vôňou. Všetky látky z ktorých sa tieto repelenty vyrábajú sú zapísané v zozname kozmetických zložiek EÚ pre humánnu kozmetiku. Máme ich v baleniach 50ml, 100ml a 200ml. Prípravok je možné použiť aj ako deodorant v pŕipade zápachu psíka.

DOG ESSENTIAL ďalej vyrába unikátny vosk na labky pre Vašich psíkov. Tento vosk ako všetky výrobky od Dog Essential je rovnako pocitvá ručná práca so 100% prírodnými prísadamy ako napríklad včelí vosk a avokádový olej. Tento vosk chráni labky v lete aj v zime, pred soľou a chemikáliami, pred horúcim povrchom ľadom, snehom, či rozpáleným pieskom.

DOG ESSENTIAL ZUBY A ĎASNÁ – podporuje liečbu a pôsobí preventívne, pôsobí protizápalovo, pomáha hojiť ďasná, zabraňuje tvorbe zubného kameňa a zubného plaku.

Komentáre

komentáre

Privacy Preference Center